Sınırlı sayıda çocuk için %50 indirim! HEMEN AL

Dünyadaki tüm 3-14 yaş arası çocuklar için online olarak dünya standartlarında bir Türkçe   öğrenme deneyimi sunuyoruz. Dünya’nın her yerindeki öğretmenlerle birlikte okulumuz, yüksek nitelikli öğretmenler tarafından çevrimiçi olarak sağlanan tamamen sürükleyici birebir yabancı dil eğitimi sunmaktadır. Müfredat, yaratıcılığı ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirmek için ters yüz sınıf yaklaşımı kullanır.

 1. Hemen bir üyelik hesabı oluşturun ve çevrimiçi başvuru formunu doldurun.
 2. 30 saniyelik bir öğrenciye yönelik kendinizi tanıtan ve StarlyKID ile derse davet ettiğiniz bir video çekip yükleyin. Ekiplerimiz bunu inceleyecek ve gerekli becerilere sahip olduğunuzu gösterirseniz bizden haber alacaksınız!
 3. StarlyKID’in müfredatı, öğretmen standartları ve teknoloji gereksinimleriyle ilgili materyalleri inceleyin.
 4. Sizi öğretime hazırlamak için mevcut bir StarlyKID öğretmeniyle bir deneme dersi verin.
 5. Profilinizi tamamlayın ve StarlyKID sözleşmenizi imzalayın. Öğretmeye başlamaya hazırsınız!

Başvuru sahiplerinin eğitim düzeyi konusunda çok katıyız ve en az bir Lisans derecesine sahip olmanızı şart koşuyoruz. Buna ihtiyacımız var çünkü bu,dünya standartlarında öğrettiğimiz çocukların ebeveynlerinin önemsediği ve sürdürdüğümüze güvendiği bir şey.

Derecenin kanıtını aşağıdakilerden biriyle sunmalısınız:

 1. Fiziksel lisans diplomanızın bir fotoğrafı
 2. Kurumunuzdan aldığınız resmi transkriptinizin bir kopyası
 3. Kurumunuzun kayıt ofisinden bir doğrulama mektubu (imzalı, mühürlü veya filigranlı)

Evet geçerlidir.

Hayır, öğretmenler sınıflarını ayırtan herhangi bir öğrenciye ders verebilir.

Kayıt işlemine başladığınızda, isteğe bağlı eğitimlere, web seminerlerine ve hatta ücretsiz çevrimiçi koçluğa erişebileceksiniz.

StarlyKID platformunda öğretmek olmak için,

 • En az iki yıl öğretmenlik deneyimi
 • Herhangi bir ana dalda bir üniversiteden 4 yıllık bir lisans derecesi
 • Yasal olarak çalışmaya uygun
 • Güvenilir teknik ekipman.

Sürenin uzunluğu, programınıza ve ihtiyacınız olan hazırlık süresine bağlı olarak değişir. Çoğu başvuru sahibinin StarlyKID’e kaydolması 2 ila 3 hafta sürer.

Kayıt işlemini başlattıktan sonra size bir sonraki adım için ne yapacağınızı hatırlatan e-postalar gönderiyoruz, bu nedenle gelen kutunuza dikkat edin.

 • Lisans diplomanızın fotokopisi
 • Kimlik fotokopisi
 • Pedagojik formasyon veya öğretmenlik sertifikalarından herhangi biri
 • Profil materyalleri: Bu, öğrencilere kendinizi tanıtmanız içindir, bu da öğretmeye başladığınızda rezervasyon yaptırmanıza yardımcı olur.
  • Bir fotoğraf
  • Kısa özgeçmiş
  • Tanıtım videosu (15 saniye)

Taahhüt yok, istediğiniz kadar çok veya az çalışabilirsiniz.

Evet yapabilirsiniz! StarlyKID’te öğretirken esneklik en iyi avantajlardan biridir.

StarlyKID, bir öğretmenin ne kadar öğretebileceği konusunda bir sınır belirlemez – programınız üzerinde %100 kontrole sahipsiniz. Ancak, yoğun olmayan saatler, dersler için müsait olmadıklarından (muhtemelen okulda veya uykuda olduklarından) öğrencilerimiz arasında popüler olmayabilir. Ayrıca, öğrenciler ve veliler yeni öğretmenleri tanıdıkça ve denedikçe, nispeten istikrarlı bir sınıf akışı elde etmek için gereken sürenin değişebileceğini lütfen unutmayın.

 1. Rezervasyon yaptırmak için en iyi fırsat, en yoğun zamanlar olan 18:00 – 03:00 arasıdır.
 2. Zaman aralığınızı açıp her şeyi doğru ayarlarsanız, biraz sabırlı olmanız yeterli. Harika bir profil resmi, süper eğlenceli bir video ve ayrıntılı bir açıklama da yardımcı olabilir.

Ders vermek için müsait değilseniz veya biraz izin almak istiyorsanız, tatillerde programınızı kapatmanız yeterlidir. Unutmayın, kendi programınızı kendiniz belirlersiniz.

StarlyKID öğretmenleri ders başına 7 dolar veya saatte 14 dolar kazanıyor.

StarlyKID, öğretmenlerimizle 1 yıllık sözleşme imzalar.

StarlyKID, her ne kadar öğrencileri öretilen yabancı dile tam anlamıyla maruz bıraksa da, çocukların kendini Türkçe ifade edemediği zamanlarda ne dediklerini anlamak ve velilerle iletişimi sağlayabilmek için öğretmenlerin ileri düzeyde ingilizce bilmeleri gerekmektedir.

Sabit bir internet bağlantınız olduğu sürece bizimle hemen hemen her yerden çalışabilirsiniz.

Başvuru sahipleri eğitmen olmadan önce beş aşamadan geçerler:

 1. Temel Bilgiler: Bir çevrimiçi başvuru formu doldurun, böylece temel gereksinimleri ve öğretim deneyimini inceleyebiliriz.
 2. 1:1 Mülakat veya Videolu Mülakat: Öğretme becerilerinizi sergileyeceğiniz 30 dakikalık bir deneme dersi verin veya yine 30 dakikalık demo ders videosu kaydedin.
 3. Öğretime Giriş: StarlyKID teknolojisi, standartları ve müfredatı hakkında bilgi edinmek için videoları izleyin.
 4. Pratik sınıfı: StarlyKID öğretmenlerimizden biriyle tam uzunlukta bir sınıf öğretme alıştırması yapın.
 5. Sözleşmenizi imzalayın, belgeleri yükleyin ve tamamlayın: Sağladığınız bilgiler, çevrimiçi güvenlik ve güvenlik standartlarımıza uymamıza ve öğrencilerin ve ebeveynlerinin sizi tanımasına ve rezervasyon yapmasına olanak tanıyan bir profil oluşturmamıza yardımcı olacaktır.
 6. Tam teşekküllü StarlyKID öğretmeni: Öğrencilerin dersinizi seçmeye başlayabilmesi için ders vereceğiniz zaman dilimlerinizi portalınıza koyun. Öğretmeye hazır olun!

Deneyebileceğiniz bazı şeyler şunlardır:

 1. Sayfayı yenileyin
 2. Web tarayıcınızın önbelleğini temizleyin
 3. Tarayıcıları değiştirin. Web sitemiz Chrome’da en iyi şekilde çalışmaktadır, ancak bazen garip şeyler olabilir. Sorun devam ederse Firefox gibi başka bir tarayıcı deneyin
 4. İnternete başka bir modemden veya bilgisayardan bağlanmayı deneyin.

Bu seçeneklerin hepsini denediyseniz ve yine de sorunlarla karşılaşıyorsanız, lütfen İletişim sayfamızdaki bilgiler vasıtasıyla iletişime geçin.

Başvuru sahiplerimizden en az 12 aylık taahhüt istiyoruz. Sözleşme yenilenebilir ve bunun olacağını umuyoruz.

Lütfen yaşadığınız sorunun ekran görüntüsünü alın ve İletişim sayfamızdaki bilgiler vasıtasıyla iletişime geçin.

Ders verebilmek için gereken iyi işleyen ekipman ve malzemeler arasında mikrofon(lar), kamera(lar), bilgisayar(lar) ve yeterli hızda internet bağlantısı bulunur, ancak bunlarla sınırlı değildir.

Önerilen sistem ayarları:

Windows 7, 8 ve 10; Mac OS 10.X veya üzeri işletim sistemi

‍≥ Intel i5 işlemci

‍≥ 8GB RAM

‍≥ 25 Mb/sn kablolu yüksek hızlı internet bağlantısı

Önerilen aksesuarlar:

 • Kulaklık (Logitech H151 veya H150 gibi)
 • Web kamerası (Logitech C270 veya Logitech C310 gibi) veya yüksek kaliteli dahili kamera
 • Bulunduğunuz bölgede elektrik kesintisi veya elektrik kesintisi yaşamanız durumunda yedek güç kaynağı ve mobil erişim noktası
 • ‍Yedekleme cihazı
 • En az 2 megapiksel çözünürlüğe sahip bir kamera yüksek kaliteli ve iyi çalışır olarak kabul edilir
 • Yüzünüze ışık tutacak şekilde yerleştirilmiş mavi veya şeffaf beyaz tabanlı bir ışık veya ampul

Hareket halindeyken seyahat zarafetle yapılabilir. Hareketsiz kaldıktan sonra, eğitici bir duvar halısı, bilgisayar cihazı/tablet, taşınabilir klipsli selfie ışığı ve temel aksesuarlar ile dersiniz için hazırlık yapmanızı öneririz. En önemlisi, wifi erişiminiz yoksa, taşınabilir bir etkin noktanız olduğundan emin olun.

Mülakat çok önemlidir çünkü niteliklerinizle birlikte uygun olup olmadığınıza karar vermenize yardımcı olacaktır. Ayrıca ilk ödemenizi de belirleyecektir.

Başlangıç seviyesindeki bir öğrenciye etkinlikleri ne kadar iyi açıklayabildiğinizi, eksiksiz cevaplar almak için onlarla nasıl çalışabileceğinizi, öğretme becerilerinizi ve zaman yönetiminizi göstermeniz gerekecektir.

StarlyKID’te dersler birebir ve maksimum 3 kişilik grup dersleri şeklinde olmaktadır.

Hayır, ofis personelimiz bunu sizin için halledecektir.

Birebir derslerimizi kolaylaştırmak için kendi son teknoloji platformumuzu geliştirdik.

Öğretmenlere her ayın 15’i ile 20’si arasında doğrudan banka mevduatı yoluyla ödeme yapılır.

Her sınıfa 25 dakikalık aktif öğretim süresi garanti edilir. Bundan sonra, öğretmenlerin yorum bırakması birkaç dakika sürebilir. Toplam süre taahhüdü, hazırlık süresi hariç, sınıf başına 30 dakikadır. Bir ders iptal edilmeden önce olası teknik sorunlar için de üç dakika ayrılır.

Öğretmenlerin haftalık uygunluklarını bir ay önceden girmeleri önerilir. Öğretmenler hafta içi, en az 24 saat önceden dersler için rezerve edilebilir. Tüm öğretmenleri e-postalarını ve programlarını günlük olarak kontrol etmeye teşvik ediyoruz.

Kazançlar, öğrettiğiniz sınıfların sayısına ve sınıf başına 7 dolar olan sınıf başına temel ödeme oranınıza göre hesaplanır. Derslerin her biri 25 dakika olduğundan, saat başına 14 dolar kazanabilirsiniz.

StarlyKID, öğretmenlerle 12 aylık sözleşmeler imzalar ve istediğiniz kadar az veya çok çalışabilirsiniz.

Bağımsız yüklenicilerden vergi kesintisi yapmıyoruz. Bağımsız yükleniciler olarak, bireysel vergi yasalarına uygun olarak kendi vergilerinizden siz sorumlusunuz.

Referans sistemi sayesinde StarlyKID bünyesine kazandırdığınız her yeni öğretmen için iki ders ücreti prim kazanırsınız.

Referans sistemine sadece StarlyKID öğretmenleri ve öğretmen adayları katılabilir.

Referans olduğunuzda, promosyonunuza yardımcı olacak el ilanları, resimler, reklam öğeleri ve blog materyalleri için StarlyKID e-posta adresine mail gönderebilirsiniz.

Referans olarak online dil okulumuza kazandırdığınız her öğretmenin ilk öğrencisiyle birinci ayını tamamlanmasının ardından ortaklık prim ücretiniz hesabınıza yatacaktır.