Sınırlı sayıda çocuk için %50 indirim! HEMEN AL
çocuklar için online türkçe dersleri

StarlyKID, Türkçe öğrenmek isteyen çocuklar için kurulmuş dünyanın ilk online Türkçe dil okuludur. Kurucusu eğitimci ve aynı zamanda bir ebeveyn olan Gamze Beyaz, kendi çocuğunun dil öğrenimine yönelik yaşadığı zorluklardan ve mesleki deneyimlerinden yola çıkarak çocukların dil öğrenimini eğlenceli hale getirmek için özgün bir model geliştirmiştir. StarlyKID bugün dünya genelinde çocukların ana dillerini unutmamalarına ve Türkçeyi eğlenerek öğrenmelerine yardımcı olan öncü bir marka haline gelmiştir. StarlyKID’in eğitimcileri, öğrencileri ile online ve interaktif bir şekilde iletişim kurarak özgüvenlerini ve özgürlüklerini arttırarak yaratıcı düşünme becerilerini geliştirir ve dünyanın her yerinden öğrencilere Türkçeyi öğretir.

Misyonumuz

StarlyKID’in misyonu, çocukların meraklarını ve yaratıcılıklarını teşvik etmek, eğlenirken dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak ve gelecekte topluma katkıda bulunan, kültürel olarak farkındalığı olan, özgüvenli bireyler olmalarını ilham vermektir.

Vizyonumuz

StarlyKID’in vizyonu, eğitim sürecinde çocuk-öğretmen ve ebeveyn-öğretmen işbirliğine öncelik vermek, çocukların ihtiyaçlarını nitel olarak belirlemek, dil engellerini ortadan kaldırmak ve potansiyellerini ortaya çıkarabilecekleri, özgüvenli, üretken ve güçlendirilmiş bireyler haline gelmelerine yardımcı olmaktır.

Manifestomuz

Dünya küreselleştikçe çeşitli coğrafyalara göç eden insanlar, farklı ülkeler ve kültürlerle etkileşime giriyor. Kültürel farklılıklar zenginlik olsa da nesiller değiştikçe köklerinden uzaklaşmak zaman içerisinde kimlik karmaşası nedeniyle özgüven problemlerine yol açıyor.

Yaşadığı topluma ve köklerine özgüven ile bağlı bireyler yetiştirmek için ise dilin çok önemli bir faktör olduğunun farkındalığına sahip aileler, çocukların dil ve kültür sorunları derinleşmeden bir çözüm arayışına girerse de ne yazık ki her ülkede bire-bir Türkçe eğitim veren okullar bulabilmek mümkün olmadığı için çoğu zaman kendi çabalarının yetersiz kaldığını görüyor. Ayrıca yaşadığı coğrafya neresi olursa olsun her çocuğun yaşadığı çevreye uyum sağlayabilmesi için göç durumlarında bile eğlenerek yabancı dil öğrenebilme fırsatı olması gerektiğine inanıyoruz.

StarlyKID ailesi olarak çocukların dil yeteneklerinin gelişmesine destek olmak ve globalleşen dünyada özgüvenli ve üretken bireyler yetiştirmek için, sanal sınıf ortamları ile dünyanın neresinde olursanız olun yanı başınızdaki dil okulu olmak için yola çıktık ve büyük bir eğitim aşkıyla yabancı dil olarak Türkçe öğretimine ek olarak İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Çince, Arapça ve Rusça faaliyetlerimizi yürütüyoruz.

Her çocuğun değerli, özel ve farklı olduğunun bilincinde olarak, ailelerimizle işbirliği içerisinde özel öğretim yöntemlerimiz ile bilgisayarınızda ve tabletinizde parmaklarınızın ucu kadar yakın bir dil okulu olarak; özgüvenli, üretken, hem köklerine hem de yaşadığı topluma bağlı ve faydalı çocuklar yetiştirmenize destek olmak için StarlyKID Online Dil Okulu olarak buradayız.