StarlyKID’i kullananlardan dinleyin - StarlyKID Online Türkçe Dil Okulu
Canan Rodriguez
Canan Rodriguez
İspanya

StarlyKID okulu, 6 ve 8 yaşındaki kızlarım için mükemmel bir deneyim oldu. Derslerde kullanılan materyaller gerçekten eğlenceli ve ilgi çekici. Öğretmenler, kızlarımın öğrenme tarzına uygun olarak dersleri özelleştiriyor ve onları motive ediyorlar. Kızlarımın Türkçe dil becerileri hızla gelişti ve şimdi daha fazla özgüvenle Türkçe konuşabiliyorlar. Ayrıca, StarlyKID öğretmenleri, her zaman ebeveynlerle iletişim halinde olup, öğrencinin ilerlemesi hakkında düzenli olarak geri bildirim sağlıyorlar. Genel olarak, StarlyKID okulu, çocuklar için Türkçe öğrenmek isteyen herkese şiddetle tavsiye edeceğim bir yer.

Gökhan Özyer
Gökhan Özyer
Türkiye

3.5 yaşındaki kızımız Dolunay'ın ingilizce öğretimi için StarlyKID ile çalışmaya basladik ve çok memnunuz. Uyguladıkları metodlar ve enerjik öğretmenleri ile kizimizin ilgisini hep yukarıda tutuyorlar. Kizimizın hem İngilizcesi gelişiyor hem de eğlenceli vakit geçiriyor. İyi ki varsınız :)

Derya Deniz Ongel
Derya Deniz Ongel
Dubai

StarlyKID'teki ogretmenimiz harika bir hoca🤩 Kizim Ela nerdeyse hic turkce konusamiyorken, ve daha onemlisi online derslerden cok cabuk SIKILIYORKEN, ogretmeninin eglenceli dersleriyle bu sorunu asti... StarlyKID'te tum derslerimiz keyifli geciyor ve cok kisa surede cok guzel yol kattettik ... En onemlisi Ela Turkce ogrenmeyi sevdi... Biz uzun bir turkce ogrenme yolculuguna ciktik StarlyKID ile ve ben gonul rahatligiyla herkese StarlyKID'i tavsiye edebilirim ... Herkese iyi dersler 😍

Gül Güler Mille
Gül Güler Mille
İngiltere

StarlyKID derslerini yaşa uygun bir şekilde ve interaktif ortamda yapıyor. Bu da oğullarımın keyifli zaman geçirerek Turkçelerini pekistirmesine yardımcı oluyor.

Murat Keskin
Murat Keskin
Almanya

Yurtdışında yaşadığımız için çocuklarımız Türkçeyi düzgün öğrenemiyor. Çok aradım ve StarlyKID ile Online Ders için anlaştık. Gerçekten çok ilgili, sabırlı ve sevimli tarzlarıyla oğlum yavaş yavaş Türkçe konuşmaya başladı. Çok ama çok tavsiye ederim.

Ayse M.
Ayse M.
İsviçre

Yurtdışında 3 yaşında bir kız yetiştiriyorum. StarlyKID'in dersleri çok özenle hazırlanmış, kızımın Türkçeye ilgisinin artmasında büyük katkısı oldu. Tavsiye ederim.

Ipek Brooks
Ipek Brooks
ABD

StarlyKID harika bir okul. 7 yaşındaki kızım son 2 yıldır onlarla ders alıyor ve her seferinde StarlyKID'ın öğretmenleriyle buluşmak için heyecanlanıyor. Kızımın o günkü ruh halini anlıyorlar ve öğretimini hemen ayarlayarak ilgisini çekmeyi başarıyorlar. Eğlenceli oyunlar ve şarkılar kullanıyorlar, her zaman geri bildirimlerime açıklar. Onları bulduğumuz için çok mutluyuz. StarlyKID'ın çocuklara öğretme tutkusunu hemen hissedebilirsiniz. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Emine Mehmet
Emine Mehmet
İngiltere

Kızımın Türkçe öğrenmesine yardımcı olacak harika bir öğretmen arıyordum. StarlyKID, bana Dunya'yı bulmama yardımcı olduğu için harika. Profili ve videosu çok davetkar görünüyordu ve 5 yaşındaki kızım için mükemmel olacağını biliyordum. 10 ay boyunca derslerini aldık ve kızımı sınıflarından çok sevdiğini söyleyebilirim. Onu meşgul tutuyor ve öğrenirken eğlenceli hale getiriyor. Ona yeterince teşekkür edemeyiz ve ilerideki gelişimini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Zahra Sadeghi
Zahra Sadeghi
İran

Allah'a StarlyKID gibi mükemmel bir okul verdiği için sonsuz şükür doluyum. Yüksek derecede profesyonel olmalarının yanı sıra, dürüst, sabırlı ve nazik öğretmenlere sahipler. StarlyKID ile ders almak gerçekten ilginç. Konuşma pratiği sunmaları gibi öğretim yöntemlerini seviyorum. Uzun zamandır böyle rahat bir şekilde ders alabileceğim bir okul arıyordum. Oğlum Türkiye'ye taşınacağımız için Türkçe öğrenmek istiyor ve onlarla bu hedefe ulaşacağından eminim.

Emre Marcelli
Emre Marcelli
ABD

8 yaşındaki kızımız için StarlyKID ile yaptığımız seanslar harikaydı. Kısa bir süre içinde hiç Türkçe bilmemesinden anlamaya ve cevap vermesine kadar ilerledi. Harika bir okul!

Faten Al Rahal
Faten Al Rahal
Katar

Kızım için gerçekten iyi bir deneyimdi. StarlyKID profesyonel bir şekilde çalışıyor ve kızım çok eğlendi.

Katie Alhan
Katie Alhan
İngiltere

StarlyKID mükemmel bir okul. Kızım sadece 4 yaşında ve StarlyKID'ın derslerini seviyor. Çok ilgi çekici ve kızımı güldürüyorlar. Çocuklara öğretmenin mükemmel bir yolu. Kızım StarlyKID ile Türkçe öğrenmeyi çok kolay bir şekilde öğreniyor.

Sinan Oğuzcan
Sinan Oğuzcan
Belçika

6 ila 13 yaş arasında farklı seviyelerde Türkçe bilen çocuklarım var. StarlyKID, çocuklar arasındaki bilgi seviyesi farklılıklarını ayırt etmede çok başarılı. StarlyKID, çocukların ihtiyaçlarına ve bizim beklentilerimize uyum sağlamada harika. Dersleri çok iyi hazırlıyorlar ve çocukların ilgisini canlı tutuyorlar. Mükemmel bir okul!

Hülya Kiyan
Hülya Kiyan
Almanya

StarlyKID, online bir Türkçe dil okulu ve çocuklara yönelik harika bir öğretmen ekibi var. 11 yaşındaki oğlum StarlyKID'ın derslerini seviyor ve dersleri çok oyuncu bir şekilde tasarlıyorlar. Şimdi daha fazla Türkçe konuşmaya cesaret ediyor ve iyi bir gelişme gözlemleyebiliyoruz. Çocuklarına özel bir ders arayan herkese StarlyKID'ı Türkçe okulu olarak tavsiye ederim.

Leonie Düz
Leonie Düz
Hollanda

Bizim StarlyKID öğretmenimiz çok sevimli, nazik ve çocuklar için yetenekli bir öğretmen! Çocuklarımız 4, 6 ve 8 yaşında ve onlar için odaklanmak gerçekten zor. Ancak, StarlyKID öğretmenleri şarkılar, klipler, kuklalar ve daha fazlasıyla dikkatlerini nasıl çekeceklerini biliyorlar! Bu bir YouTube videosu gibi, çocuklarımız çok seviyorlar! Türkçe dersleri için StarlyKID'i öneririm!

Elena Orazova
Elena Orazova
ABD

StarlyKID, 13 yaşındaki kızım Elanur'a harika bir Türkçe dil okulu oldu. StarlyKID, sınıf içeriğini ve tarzını çocuğun yaşına uygun hale getirerek hem ilgisini çekiyor hem de zorluyor. Daha önce başka bir Türkçe dil kursuna gitmiştik ve kızım kelime ezberlemede zorluk çekiyordu ve dersler çok ciddiydi. Şimdi ise hiç şikayet etmiyor ve öğrenilen şeyler oyunlar, şarkılar ve aktivitelerle sunulduğu için hatırlayabiliyor. StarlyKID online Türkçe dil okulunu çocuklar için kesinlikle tavsiye ederim.

Ebru Jensen
Ebru Jensen
Danimarka

StarlyKID, çocuğun seviyesine ve ruh haline uygun bir eğitim vermek için özveriyle çalışan bir okuldur. Eğitim bilgisini çocuğun ilgi alanlarıyla birleştirmeyi iyi bilirler. Ayrıca, gerektiğinde velinin teknolojik sorunlarına yardımcı olmak için her zaman hazırdırlar.

Gemma Karakurt
Gemma Karakurt
İngiltere

StarlyKID harika bir okul! Kızım henüz 4 yaşında ama öğretim yöntemleri mükemmel. Araçlar, ödüller, videolar ve şarkılar gibi çeşitli materyaller kullanılıyor. Kızım Türkçe derslerini seviyor ve interaktif oyunları istiyor. Öğretmenler sabırlı ve Türkçe'sinin gelişmesi için ihtiyaçlarımızı dinliyorlar. Çocuğunuza Türkçe öğretmek için StarlyKID'ı şiddetle tavsiye ederim.

David Mitchell
David Mitchell
ABD

StarlyKID dünya standartlarında bir okuldur. Dokuz yaşındaki kızım ve yedi yaşındaki oğlum için farklı öğrenme stilleriyle çalışarak ikisini de Türkçe öğrenmeye çok heyecanlandırdılar! Ben ve eşim Türkçe bilmiyoruz ve onlarla sadece bir ay çalıştıktan sonra evde biraz Türkçe konuşmaya başladılar. StarlyKID'i şiddetle tavsiye ederim!

Dr.Faraf Çiftçi
Dr.Faraf Çiftçi
ABD

İlgi çekici, becerikli ve yaratıcı! Kızlarımla Türkçe konuşurdum, beni anlar ama konuşamazlardı. StarlyKID dersleriyle birkaç dersten sonra konuşmaya başladılar. Türkçe derslerini dört gözle bekliyorlar! Hatta arkadaşlarına bile Türkçe Öğretmeye çalışıyorlar. Olağanüstü bir okul!

Akif Taşkandi
Akif Taşkandi
Dubai

9 yaşında sıfırdan Türkçe öğrenmesi gereken bir kızım var ve Roots&Talks'un öğretmenleri, kızımın çeşitli öğretim yöntem ve teknikleriyle ilgisini her zaman yüksek tutması ve eğlenceli bir deneyim haline getirmesi için inanılmaz yardımcı oldu.

Jihan Joy Price
Jihan Joy Price
ABD

StarlyKID'deki Dünya Öğretmen gerçekten dünya tatlısı. Önümüzdeki ay dört yaşını bitirecek olan kızım Türkçe derslerini dört gözle bekliyor. Coşkusu, öğretme stili, gülen yüzü ile her dersi oyun haline getirerek başarılı bir şekilde öğretiyor. Kızımın Türkçesi hızla ilerliyor sayesinde. Teşekkürler

Dr. Özlem Bilen
Dr. Özlem Bilen
ABD

6 yaşındaki anadili İngilizce olan kızım StarlyKID sayesinde Türkçe okuyup yazıyor. Her hafta bu dersleri dört gözle bekliyor ve onlara Türkçe dersleri yerinde ''mutlu saatler'' diyor. StarlyKID öğretmenleri bir çocuğun tüm ihtiyaçlarını çok iyi anlıyor. StarlyKID kesinlikle harika bir okul ve herkese tavsiye ediyorum.

Aysen Aydogan Carmichael
Aysen Aydogan Carmichael
ABD

6 yaşında bir oğlum var ve StarlyKid öğretmenleri onun için çok keyifli öğretmenler oldu. Her derste oğluma karşı gelen enerjiyi ve sevgiyi tekrar tekrar hissedebiliyorum. Çocuğuma oyunlar, şarkılar veya kitaplarlar acılığıyla öğretmek için doğru yaklaşımı bulabilmesi için geribildirim ve rehberliğimle çocuğumu öğrenmek ve analiz etmek için zaman harcayarak sınıf içeriğini Çocuğuma göre uyarladılar. Bir dil okulu olarak StarlyKid'i şiddetle tavsiye ediyorum.